Poznajcie Agnieszkę i jej #złoteMYśli!

Zastanawiałam się skąd ona ma taką kondycję? Myślałam, że moja jest niezła, 😉 ale Agnieszka nie miała sobie równych. Mogła tańczyć i skakać bez końca! Czytając jej #złoteMYśli już wiem, że crossfit zrobił swoje 🙂

Przedstawiam Wam kolejną twarz Zniebaciniespadnie.pl. Agnieszka to szalona, dowcipna, inteligentna i atrakcyjna dziewczyna. Pokonała ponad 500 kilometrów, żeby dołączyć do grona fajnych i wolnych osób w Lipowej Dolinie. Już niebawem spotkamy się po raz kolejny w tym magicznym miejscu! Jestem przekonana, że będzie to bardzo udany weekend, bo z takimi osobami nie może być inaczej!

Poznajcie Agnieszkę i jej #złoteMYśli!

Agnieszkę spotkacie na portalu Zniebaciniespadnie.pl pod nickiem Krynia >>>

Jesteś szczęśliwa?

Szczęście dla każdego z nas znaczy co innego. U mnie to zależy, którą nogą wstanę. 🙂

Jak długo jesteś sama?

Zbyt długo. 🙂

Dlaczego skończył się Twój ostatni związek?

Sama chciałabym wiedzieć. W skrócie – zostawił mnie, a z jakich powodów to muszę się sama domyślać. Natomiast wiem, że prędzej czy później będzie żałował, że zostawił takie złoto. 😉

Lepiej żyć w parze czy samemu? Co myślisz?

Patrząc wstecz, na jakie wybitne jednostki płci męskiej trafiałam, powinnam Ci napisać – zdecydowanie lepiej żyć osobno, ale będę szczera. Życie we dwójkę wydaje mi się odrobinę fajniejsze (oczywiście jak trafisz na odpowiedniego partnera). Wiadomo, miło jest jak ktoś zadba o Twój pusty kieliszek… hahahahah. A tak na serio… przyjemnie jest robić coś razem. Wspólne pasje, podróże, wspólne spędzanie czasu. To są na pewno te pozytywy życia w parze. Z drugiej strony bycie w związku to niewątpliwie ciężka praca, pełna emocji, kompromisów, to nie życie dla każdego.

A widzisz jakieś pozytywy bycia singielką?

No pewnie. Całe łóżko dla mnie i zero chrapania w nocy. 🙂

Świadome i mądre kobiety chcą żyć ze świadomymi i mądrymi mężczyznami. Czy myślisz, że fajni i wolni panowie jeszcze istnieją?

Mam nadzieję. Inaczej mogę mieć problem.

Czy wierzysz w prawdziwą miłość?

I tu mnie masz!! Ech, niestety tak. Silna i twarda kobieta wierzy w prawdziwą miłość, a czy to wyjdzie w realu, okaże się.

Ślub czy związek partnerski, dzieci – co o tym myślisz?

Ślub – może być, związek partnerski – może być, dzieci – mogą być. Pewne rzeczy czuje się tylko z odpowiednią osobą.

Jaki mężczyzna skradłby Twoje serce?

Uuuuu to musi być przede wszystkim odważny facet. 😀 😀 Najlepiej taki „do tańca i do różańca”. Przyjaciel, opiekun, partner. No ja byle komu się nie oddam. 😀

Jakich mężczyzn unikasz?

Same niecenzuralne słowa cisną mi się na język, ale będę kulturalna. Unikam na pewno zadufanych w sobie typów, oszustów i życiowo nieporadnych facetów.

Co robisz na co dzień?

Tu nie zabłysnę – pracuję. Na dzień dzisiejszy zajmuję się sprzedażą samochodów do firm.

Czy masz czas na życie towarzyskie?

Tak. Na to musi znaleźć się czas.

Jak lubisz spędzać wolny czas?

A to różnie. Chodzę na crossfit, gotuję, piekę, jak mam fazę to szydełkuję albo zagłębiam tajniki renowacji mebli. Wszystko zależy od humoru. Kocham las i jak tylko mogę to tam uciekam.

Co sprawia Ci radość w życiu?

Poznawanie nowych ludzi, miejsc, spędzanie czasu z rodziną i znajomymi. Rozwijanie swoich pasji. Zjedzenie czegoś słodkiego, dobra kawa.

Jakiej muzyki słuchasz?

Rock, pop, jazz, klasyczna.

Jakie filmy lubisz oglądać?

Wszystkie oprócz horrorów i SF.

Czy lubisz czytać książki?

Tak, bardzo lubię. Czasem mam takie dni, że potrafię cały dzień z jedną książką przesiedzieć jak mnie wciągnie.

Jakie jest Twoje najpiękniejsze wspomnienie?

Dla mnie każde pozytywne wspomnienie jest tym najpiękniejszym. Każde z nich zdarzyło się na innym etapie mojego życia i było nie tyle piękne co i ważne.

Czy polecasz innym Zniebaciniespadnie? 

Tak, tak i jeszcze raz tak. Przede wszystkim dla mnie nie jest to portal randkowy. To jest miejsce gdzie wolni ludzie mogą się poznać, zaprzyjaźnić i spędzić razem wolny czas. To co potem może wyjść z takich znajomości to pozytywny efekt uboczny 🙂 Musimy się jakoś ludzie odnajdywać, a to najlepiej wychodzi na żywo. Ile razy spotykasz się ze znajomymi czujesz się jak „piąte koło u wozu”, bo to są same pary. Na tej stronie spotykają się ludzie wolni TAK JAK TY, a to wszystko bez presji oceniania kogokolwiek czy innych bzdur. Jestem 100% za Zniebaciniespadnie.pl, Ewelina robi kawał świetnej roboty. Nie wstydźcie się ludzie, przychodźcie na spotkania przySTOLE czy do Lipowej Doliny, jedno spotkanie i będziecie wracać. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *