Jak działa portal Zniebaciniespadnie.pl?

Zniebaciniespadnie.pl to portal, który powstał z myślą o singlach, którym brakuje towarzystwa do wspólnych wyjść do restauracji kawiarni czy pubów. Portal odpowiada na potrzeby singli, których nie interesują randki rodem z Tindera, a którzy chcą poznać swoją drugą połówkę, podzielającą ich styl życia. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy od wielogodzinnych konwersacji poprzez komunikatory wolą bezpośrednie spotkania w wybranej restauracji.
Po bezpłatnej rejestracji możesz:
– zaproponować spotkanie wybranej osobie,
– zaplanować SPOTKANIEcasting,
– dołączyć do SPOTKANIA przySTOLE.

Czy korzystanie z portalu Zniebaciniespadnie.pl jest odpłatne?

Rejestracja w portalu Zniebaciniesapdnie.pl jest bezpłatna. Po rejestracji bez żadnych opłat możesz przeglądać profile Użytkowników, a także zaplanowane SPOTKANIAcastingi. Możesz również wysyłać zaproszenia do wybranych osób oraz planować swoje własne SPOTKANIAcastingi.

Jeżeli wybrany przez Ciebie Użytkownik potwierdzi chęć spotkania z Tobą (zaakceptuje Twoje zaproszenie) będziesz mógł wykupić abonament, który umożliwi Ci m.in. otrzymywanie adresów mailowych osób, którym zaproponowałeś/-aś spotkanie. Na naszym portalu płacisz dopiero w momencie faktycznej chęci spotkania innego Użytkownika z Tobą.

Pobieramy również opłatę za rezerwację miejsca na SPOTKANIU przySTOLE. Szczegóły odnośnie opłat znajdziesz w naszym Regulaminie.

Jak zaproponować spotkanie wybranej osobie?

Po bezpłatnej rejestracji przejrzyj profile innych osób. Jeżeli ktoś Cię zainteresuje wybierz przycisk „ZAPROPONUJ SPOTKANIE”. Wskazany użytkownik otrzyma wiadomość z Twoją propozycją spotkania. Może je zaakceptować bądź odrzucić. O jego wyborze zostaniesz poinformowany mailowo. Jeżeli Twoje zaproszenie zostanie zaakceptowane będziesz mógł otrzymać adres mailowy wybranej osoby w celu ustalenia szczegółów Waszego spotkania.

Gdzie znajdę informacje o otrzymanych i wysłanych zaproszeniach?

Wszystkie zaproszenia (wysłane przez Ciebie oraz otrzymane od innych Użytkowników) znajdziesz w zakładce „Zaproszenia”, która jest zlokalizowana w górnym menu. Przy każdym zaproszeniu znajdziesz jego status.

Co się dzieje w momencie zaakceptowania zaproszenie?

Po Twojej akceptacji Użytkownik dostanie mail z informacją o Twojej decyzji. Osoba proponująca spotkania będzie mogła otrzymać Twój adres mailowy w celu skontaktowania się z Tobą i ustalenia szczegółów Waszego spotkania.

Co się dzieje w momencie odrzucenia zaproszenie?

W momencie odrzucenia zaproszenia Użytkownik otrzyma maila z informacją odnośnie Twojej decyzji.

Czy mam możliwość zmiany swojej decyzji?

Na chwilę obecną nie ma możliwości zmiany decyzji.

Zaakceptowałem zaproszenie, ale nikt się ze mną nie skontaktował. Co zrobić?

Użytkownik może otrzymać Twój adres mailowy dopiero po wykupieniu abonamentu. Jeżeli się z Tobą nie skontaktował, pomimo akceptacji, może to świadczyć o fakcie, że albo jest nieśmiały albo nie chciał wykupić abonamentu 🙂

Jak mogę dołączyć do spotkania przySTOLE?

W zakładce „SPOTKANIA przySTOLE” znajdziesz wszystkie aktualnie zaplanowane spotkania. Przy każdym z nich podana  jest informacja o terminie oraz ilości wolnych miejsc. Po rejestracji możesz  sprawdzić kto już dołączył do spotkania. Widoczne są profile osób uczestniczących w spotkaniu oraz ich zdjęcia. Jeżeli jesteś zainteresowany, rezerwujesz miejsce przySTOLE.

W jakich miastach organizowane są Spotkania przySTOLE?

Na chwilę obecną spotkania przySTOLE organizujemy w Lublinie i Warszawie. W najbliższym czasie planujemy poszerzyć zakres działalności o kolejne miasta.

Jeżeli chcesz, żeby spotkanie przySTOLE odbyło się w Twoim mieście napisz do nas: zniebaciniespadnie@gmail.com.

Jak wyglądają spotkania przySTOLE?

Spotykamy się w gronie 15-20 fajnych i wolnych osób, aby wspólnie odkrywać nowe smaki i poznawać interesujące miejsca na kulinarnej mapie różnych miast. Nasze spotkania nie mają żadnego scenariusza. Przychodzisz, poznajesz nowe osoby i wszystko się zaczyna! Dołącz do nas, a przekonasz się, że nie ma co siedzieć w domu! Spotkania przySTOLE to szansa na znalezienie przyjaciół, bratniej duszy, a może i drugiej połówki!

Dla kogo są spotkania przySTOLE?

Na spotkania przySTOLE zapraszamy wszystkie fajne i wolne osoby, niezależnie od wieku.

Co to jest SPOTKANIEcasting?

SPOTKANIEcasting to możliwość zaplanowania własnego spotkania, w którym dokładnie określasz kiedy i gdzie masz ochotę się spotkać z druga osobą. Jest to idealne rozwiązanie, które pozwoli Ci znaleźć towarzystwo do wspólnego wyjścia. Każdy Użytkownik portalu może zgłosić się na Twoje spotkanie, ale ostatecznie wybierasz jedną osobę, z którą miło spędzisz czas w wybranej restauracji. Otrzymasz do niej adres mailowy, w celu potwierdzenia Waszego spotkania.

Jak zaplanować SPOTKANIEcasting?

W zakładce „SPOTKANIAcastingi” wybierz przycisk „ZAPLANUJ SPOTKANIE”. Następnie wskaż datę oraz godzinę spotkania. Dodaj restaurację, w której chcesz się spotkać, albo wybierz lokal z dostępnej listy. Następnie określ kogo szukasz. Możesz również zadać jedno pytanie przyszłym kandydatom. Zaplanuj spotkanie i czekaj na zainteresowane osoby. Spośród chętnych osób wybierz jedną, do której dostaniesz adres mailowy w celu ustalenia szczegółów Waszego spotkania.

Czy na portalu Zniebaciniespadnie.pl Użytkownicy mogą ze sobą rozmawiać?

Na naszym portalu nie ma możliwości pisania. Motywujemy singli do wychodzenia z domu i  poznawania się w świecie rzeczywistym.  Wierzymy, że nie ma co tracić czasu na długie rozmowy w wirtualnym świecie, gdyż tylko spotkania na żywo pozwolą określić czy dana znajomość przerodzi się w coś więcej.

Niemniej w celu ustalenia szczegółów spotkania, Użytkownik otrzymuje adres mailowy wybranej osoby, ale mamy nadzieję, że cała komunikacja przeniesie się do realnego świata.

Czym Zniebaciniespadie.pl różni się od innych portali?

Innowacyjność portalu polega na tym, że jest on odpowiedzią na współczesne potrzeby. Nie ma na rynku portalu, który łączy ludzi pełnych pasji, miłośników kulinarnych, lubiących aktywne życie, a przede wszystkich szukających kontaktu w świecie rzeczywistym, a nie wirtualnym. Zniebaciniespadnie.pl daje Ci możliwość zaplanowania własnego spotkania – sam wybierasz kogo i gdzie zabierzesz na ucztę pełną smaków i aromatów.

Zniebaciniespadnie.pl to okazja zarówno do poznania nowych osób, jak i możliwość poznawania ciekawych miejsc na kulinarnej mapie Twojego miasta. Zniebaciniespadnie.pl, w odróżnieniu od innych portali, zachęca do poznawania się w realnej rzeczywistości, a także do aktywnego spędzania wolnego czasu w towarzystwie innych singli.

Kto tworzy Zniebaciniespadnie.pl?

Pomysłodawczynią i założycielką Zniebaciniesapdnie.pl jest Ewelina Kowalik. Portal powstał na bazie jej własnych, życiowych doświadczeń, a zarazem jest efektem organizacji licznych wydarzeń, spotkań i wyjazdów dla singli, wsłuchiwania się w Wasze opinie na temat portali randkowych oraz z ogromnej chęci niesienia pomocy osobom samotnym. Przy realizacji tego projektu współpracuje z ciekawymi ludźmi, którzy tak jak ona, pragną pomóc osobom samotnym w znalezieniu bratniej duszy.

Jakie mamy plany?

Naszym priorytetem jest promowanie Zniebaciniespadnie.pl. Co miesiąc przybywa nam wielu nowych Użytkowników, ale chcemy dotrzeć do jeszcze większego grona singli. Ciągle rozwijamy i ulepszamy portal w oparciu o informację zwrotną od Was. Zależy nam, żeby Zniebaciniespadnie.pl przyciągało ciekawych, otwartych, po prostu fajnych, wolnych ludzi!

W przyszłości zamierzamy stać się jednym z topowych portali towarzyskich w Polsce.