Poznajmy się przySTOLE!

Często zastanawiam się, jak mogę zmotywować Was, Singli, do aktywnego działania i poznawania nowych osób w świecie rzeczywistym, nie wirtualnym.

Spójrzmy prawdzie w oczy: samotność jest trudna. Bycie singlem to niby nie koniec świata: masz poczucie wolności, nie musisz naginać się do nikogo, ani rezygnować ze swoich planów, ale…

Przychodzą takie dni, kiedy potrzebujemy bliskiej osoby. A jak wiadomo, z nieba Wam nie spadnie! Weźcie sprawy w swoje ręce!

Portal Zniebaciniespadnie.pl daje Wam możliwość zaplanowania własnego spotkania w wybranej restauracji. Czekacie na zgłoszenia zainteresowanych osób i wybieracie jedną, z którą miło spędzicie czas w świecie rzeczywistym. To taka trochę randka w ciemno, ale przecież spotkania „na żywo” wszystko weryfikują, więc nie ma co marnować czasu na długie rozmowy w sieci. Restauracja to doskonałe miejsce na spędzenie miło czasu, nawet w towarzystwie nieznajomej osoby.

Mam jednak świadomość, że nie wszystkich przekonam do spotkań 1:1. Rzeczywiście, takie spotkania wymagają trochę odwagi. Liczymy na to, że trafi nam się ideał, ale różnie z tym bywa. Czasami osoba okazuje się mniej atrakcyjna niż wyglądała na zdjęciu. Niezwykle łatwo o rozczarowanie, ale mimo wszystko zachęcam. Pamiętajcie, że tylko spotkania na żywo pozwalają określić czy dana znajomość przerodzi się w coś więcej. Zresztą, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana…

Wychodząc naprzeciwko potrzebom tych mniej odważnych, a także tych, którzy lepiej czują się w większej grupie wprowadzamy „Spotkania przySTOLE”!

Nowa funkcjonalność jest nawiązaniem do tradycji spotykania się przy stole która, mimo upływu czasu, jest silnie w nas zakorzeniona. Nic bowiem nie zbliża ludzi bardziej niż wspólny posiłek i lampka wina 😉

Będziemy spotykać się w gronie 10-15 fajnych i wolnych osób, aby wspólnie odkrywać nowe smaki i poznawać interesujące miejsca na kulinarnej mapie różnych miast.

Już niebawem na portalu pojawi się zakładka „Spotkania przySTOLE”, w której będą widoczne wszystkie zaplanowane spotkania. Przy każdym z nich będzie podana informacja o terminie oraz ilości wolnych miejsc. Zarejestrowani użytkownicy będą mogli sprawdzić kto już dołączył do spotkania. Widoczne będą profile osób uczestniczących w spotkaniu oraz ich zdjęcia. Osoby, które zarezerwują miejsce przySTOLE będą mogły zaprosić innych użytkowników portalu na spotkanie.

Rezerwacja miejsca przySTOLE to koszt 20 zł. Poza okazją do poznania nowych ciekawych osób oraz możliwością spędzenia czasu w towarzystwie innych Singli, będziecie mogli skorzystać z różnych rabatów, oferowanych przez restauracje.

Jeżeli macie zatem ochotę wyjść z domu, zjeść coś smacznego i poznać nowych ludzi to zapraszam! „Spotkania przySTOLE” to szansa na znalezienie przyjaciół, bratniej duszy, a może i drugiej połówki!

Do zobaczenia przySTOLE!
Ewelina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *