Walentynki obchodzę szerokim łukiem!

Nieuchronnie, wielkimi krokami zbliża się 14 luty, czyli Święto Zakochanych. Niektórzy obchodzą je hucznie i romantycznie, natomiast inni obchodzą je… przysłowiowym łukiem.

Trudno się dziwić, że coraz częściej ludzie w związkach, którzy wolą na co dzień celebrować bycie razem, a także pewni siebie single nie poddają się wątpliwemu – w ich mniemaniu – urokowi tego dnia i traktują go podobnie, jak każdy inny w roku. Nie oznacza to jednak, że przeciwnicy Walentynek powinni 14 lutego spędzić w domu! Wręcz przeciwnie – każdy powinien znaleźć coś dla siebie – może wizyta w salonie piękności, ciekawy film z przyjaciółmi, kolacja ze znajomymi?

Jeśli jednak widok wnętrz kawiarni, restauracji i kin, w których rządzą: różowy bądź czerwony kolor miłości, przesadnie epatowanie uczucia, przesłodzenie, a nawet przelukrowanie, nie tylko nie nastraja, ale wręcz zniechęca do wyjścia, to nic straconego, bowiem 15 lutego –w opozycji do Święta Zakochanych, obchodzony jest Dzień Singla. Zdecydowanie warto wykorzystać ten moment, by spędzić ten czas kreatywnie, w gronie fajnych i wolnych osób, otwartych na nowe znajomości.

Gdzie pójść, co zrobić w ten dzień, by był on udany?

Chciałabym, żeby 15 lutego był dla każdego Singla wyjątkowy, by fajni i wolni w całej Polsce mogli odetchnąć z ulgą i spędzić ten dzień w ciekawy, przyjemny sposób, bez nachalnych i wszechobecnych serduszek.

Miłośników dobrej kuchni oraz wielbicieli ucztowania w dużym gronie zapraszam na kolejne spotkania przySTOLE! Ogromna dawka pozytywnych emocji  i śmiechu, dzielenie się wrażeniami i długie rozmowy nie tylko na tematy kulinarne gwarantowane! Tym, którzy chcieliby jednak spędzać czas „we dwoje”, w bezpośrednim kontakcie z drugą osobą, portal zniebaciniespadnie.pl umożliwia wybranie się na spotkanie pełne wybornych smaków i aromatów z wybraną przez siebie osobą! To doskonała okazja do wypróbowania nowych potraw oraz poznania nowej osoby, która być może okaże się być… drugą połówką!

Po spotkaniu lubelskich singli zapraszam do Klubu Towarzyskiego na imprezę „Walentynki obchodzę szerokim łukiem”.

Dołącz do fajnych i wolnych i przekonaj się, że zdecydowanie warto spędzić z nimi ten dzień!

Zapraszam!
Ewelina

photo by Aksel Randmer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *