Co nowego na Zniebaciniespadnie.pl?

Często zastanawiam się jakie działania podjąć, co zmienić, żeby portal przyciągał jeszcze więcej fajnych i wolnych osób. W końcu Zniebaciniespadnie.pl już niedługo ma być w czołówce portali towarzysko-randkowych w Polsce ?, więc stale coś ulepszam, aby osiągnąć zmierzony cel. Pewne rzeczy po prostu wymagały udoskonalenia, ale dzięki Waszej pomocy udało się.

Dostaje od Was liczne wiadomości co Wam się podoba, ale też piszecie co wymaga poprawy. Każda informacja jest dla mnie równie cenna. Ciężko jest stworzyć portal o zupełnie innym schemacie działania, ale testuję, sprawdzam i udoskonalam, żeby było lepiej.

Co się zmieniło? Z najważniejszych rzeczy – wprowadziłam nową funkcjonalność. Teraz możecie wysyłać propozycję spotkania wybranym osobom. Po zalogowaniu się na portalu, przeglądacie profile użytkowników i jeżeli ktoś Was zainteresuje, wybieracie przycisk „ZAPROPONUJ SPOTKANIE”. Wskazana osoba otrzyma maila z Waszą propozycją spotkania. Może je zaakceptować, albo odrzucić. O wyborze zostaniecie poinformowani mailowo. Jeżeli Wasze zaproszenie zostanie zaakceptowane, będziecie mogli otrzymać adres mailowy wybranej osoby w celu ustalenia szczegółów Waszego spotkania.

Wprowadziłam tę funkcjonalność, ponieważ mam świadomość, że część z Was nie ma ochoty komunikować swojej chęci spotkania wszystkim użytkownikom portalu, a woli bezpośrednio wysłać zaproszenie wybranej osobie. Mam nadzieję, że to rozwiązanie przypadnie Wam do gustu. Spróbujcie! Nic Was to nie kosztuje, bo sposób płatności też się zmienił. Nie pobieramy żadnych opłat za wysyłanie propozycji spotkań ani za planowanie własnych spotkań!

Kolejna rzecz, która uległa zmianie to zakładka „SPOTKANIA WE DWOJE”. Od niedawna nosi ona nazwę „SPOTKANIAcastingi”. Dlaczego? Bo niektórych nazwa wprowadzała w błąd. Mam nadzieję, że teraz w pełni oddaje sens jej funkcjonalności. W tej zakładce możecie dokładnie zakomunikować innym użytkownikom kiedy, gdzie i z kim chcielibyście się spotkać. To idealne narzędzie, które pozwoli Wam znaleźć towarzystwo do wspólnego wyjścia.

Nie macie co robić danego wieczoru? Zaplanujecie własne SPOTKANIEcasting i wybierzcie osobę, z którą miło spędzacie czas w wybranej restauracji. Pamiętajcie! W odpowiedzi na Wasze zaplanowane spotkanie każdy może wyrazić chęć uczestnictwa, ale na spotkanie wybieracie jedną osobę, bo to przecież „casting” ?. Do wybranej osoby dostaniecie adres mailowy w celu potwierdzenia szczegółów Waszego spotkania.

Ponadto, udało mi się uzupełnić zakładkę FAQ, gdzie znajdziecie odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania. Mam nadzieję, że ta zakładka będzie Wam pomocna.

To tyle nowości na portalu. Obecnie, wspólnie z kreatywnym zespołem, pracuję nad zmianą grafiki, ale potrzebuję jeszcze trochę czasu, żeby pokazać Wam Zniebaciniespadnie.pl w nowej odsłonie.

Póki co wejdźcie na portal i sprawdźcie jakie to proste zaprosić FAJNĄ i WOLNĄ osobę na spotkanie!

P.S. Jak macie jakieś uwagi, sugestie odnośnie funkcjonowania portalu, to piszcie śmiało do mnie na adres zniebaciniespadnie@gmail.com

Ewelina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *