Inteligentny, dowcipny, bardzo fajny facet! Paweł i jego #złoteMYśli

Paweł jest super! Nasz znajomość rozpoczęła się w Lipowej Dolinie. Spędziliśmy wspólnie kilka wyjazdów, spotkań przySTOLE i imprez w Pięknej Pszczole! 🙂 Z wielkim przekonaniem mogę powiedzieć, że Paweł to inteligentny, dowcipny, bardzo fajny facet, przy którym, z racji zawodu, możesz czuć się bezpiecznie! 😉

Zobaczcie jego #złoteMYśli!

Pawła spotkacie na portalu Zniebaciniespadnie.pl pod nickiem Pablo De >>>

Czy jesteś szczęśliwy?

Jak zdefiniować szczęście? Czy to stan, uczucie, moment w życiu? Czy jeśli jesteś szczęśliwy potrzebujesz zmian? Dużo pytań, a moja odpowiedź to raczej tak, chociaż jestem otwarty na zmiany. 🙂

Jak długo jesteś sam?

Właśnie minęło dwa lata.

Dlaczego skończył się Twój ostatni związek?

Cóż, może to oklepane, ale przez niespójną wizję przyszłości. Dla Niej miłość to motylki w brzuchu i chodzenie za ręce, a kiedy trzeba było podjąć poważne decyzje i zamieszać w swoim dotychczasowym życiu, zaczęły się schody.

Lepiej żyć w parze czy samemu? Co myślisz?

Obie opcje mają swoje plusy i minusy. Życie jako singiel jest lekkie, łatwe i przyjemne, ale nie daje pełnej satysfakcji. To jak przejście gry komputerowej na najłatwiejszym poziomie, można zrobić to bez większego wysiłku, ale po jej ukończeniu masz niedosyt i uczucie, że zleciało za szybko. 🙂

Czy widzisz jakieś pozytywne strony bycia singlem?

Jak wszyscy: niezależność, decydowanie samemu za siebie i odpowiedzialność też tylko za siebie. Mnóstwo wolnego czasu, możliwość samorozwoju, można poświęcić się bardziej zawodowo.

Czy wierzysz w prawdziwą miłość?

Oczywiście. Mam co najmniej kilka przykładów w swoim otoczeniu. Zresztą żeby przeżyć, razem kilkadziesiąt lat i nie mieć ochoty zabić tej drugiej osoby, to musi być to coś. 🙂

Czy zależy Ci na stałym związku, czy interesują Cię raczej przelotne znajomości?

Zdecydowanie stały związek. Znam jednak przykłady przelotnych w założeniu znajomości, które przerodziły się w stałe, szczęśliwe związki, więc nie zamykam się na żadne możliwości.

Ślub czy związek partnerski, dzieci – co o tym myślisz?

Forma związku nie jest dla mnie najważniejsza. Dużo ważniejsze są prawdziwe relacje między partnerami. Dzieci to wielka odpowiedzialność, bardzo chciałbym je mieć. Niemniej, żeby sprowadzić takiego małego człowieczka na świat musiałbym być pewny stałości swojego związku i tego, że moja partnerka również jest przekonana, że chce mieć dzieci.

Jaka kobieta skradłaby Twoje serce?

Kobieta, z którą dobrze się rozmawia, ciekawa świata, o szerokich horyzontach. Musi być wymagająca od siebie i ode mnie, z którą odważnie kroczyłbym przez świat. Szczera i godna zaufania, mówiąca wprost czego chce. Jestem ambitny, lubię wyzwania i tego też oczekuję od kobiety. Szukam partnerki i przyjaciółki, zmywarkę, pralkę i kuchenkę już mam i dobrze sobie z nimi radzę. 🙂

Jakich kobiet unikasz?

Wulgarnych, poszukiwaczek przygód. Oczekujących sponsora, kobiet bez ambicji, szukających w życiu tylko przyjemności. Nie lubię też takich, które nie mają nic do powiedzenia i tylko wyglądają.

Czy wiek partnerki ma dla Ciebie znaczenie?

Tak. Duża różnica wieku, niezależnie w którą stronę, uniemożliwia według mnie porozumienie na poziomie niezbędnym do stworzenia udanego związku.

Co robisz na co dzień?

Pracuję, odpoczywam, korzystam z życia.

Co sprawia Ci radość w życiu?

Wiele rzeczy. Jestem pozytywnie usposobioną osobą, łatwo wywołać uśmiech na mojej twarzy. Największą radość czerpię z relacji z ludźmi. Zdecydowanie jestem za „być” niż „mieć”.

Czy masz czas na życie towarzyskie?

Właściwie, ile tylko chcę. Czasem pracuję, kiedy inni mają wolne, ale nie jest to duża przeszkoda.

Jak lubisz spędzać wolny czas?

Czasem aktywnie: gram w tenisa, jeżdżę na rowerze, siłownia, chodzę na koncerty. Ostatnio, dzięki pandemii, częściej spędzam czas leniwie przy książce, filmie, dobrej muzyce.

Jakiej muzyki słuchasz?

Jestem wielkim fanem muzyki. Prawie w każdym rodzaju znajdę dobry utwór. Moją dumą jest kolekcja muzyki w formacie mp3 i CD, pomimo sporych strat po awarii poprzedniego laptopa. Pamiętajcie cennych rzeczy nie trzymajcie w jednej kopii. 😉

Jakie filmy lubisz oglądać?

Zależy od nastroju. Najczęściej oglądam wojenne/rycerskie, horrory, proste komedie czy nawet parodie, nie pogardzę też dobrym wyciskaczem łez. Lubię też filmy oparte na faktach.

Czy lubisz czytać książki?

Tak, uwielbiam fantastykę szczególnie polską: Sapkowski, Pilipiuk, Komuda. Kiedyś czytywałem również kryminały, ale teraz mam przesyt.

Czy lubisz podróże, czy wolisz spędzać czas na miejscu?

Uwielbiam podróże, szczególnie takie bez sztywnego planu, lubię improwizację. Mam jeszcze mnóstwo miejsc, które chciałbym zobaczyć, ale i tak najważniejsze jest towarzystwo. Nie rozumiem ludzi, którzy co roku jeżdżą w to samo miejsce.

Czy polecasz innym Zniebaciniespadnie? 😉

Zdecydowanie! Można poznać wielu „fajnych i wolnych” ludzi, a  także wyjść z domu, poznać nowe miejsca, smaki, świetnie spędzić czas. A może znaleźć miłość 😉 … trzymajcie kciuki. Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *