Błyskotliwa i zawsze uśmiechnięta :) Zobaczcie #złoteMYśli Bogny!

Dzisiaj przedstawiam Wam kolejną, bardzo pozytywną twarz Zniebaciniespadnie.pl! Bogna, bo o niej mowa, niejednokrotnie spędziła z nami weekend w Lipowej Dolinie. Często spotykamy się również przySTOLE w różnych restauracjach! 

Bogna to błyskotliwa, zawsze uśmiechnięta, zaradna i fajna kobieta!

Zobaczcie jej #złoteMYśli! 

Bognę spotkacie na portalu pod nickiem Bogna>>>

Jesteś szczęśliwa?

Pewnie, że tak 😀

Jak długo jesteś sama?

Oj trochę już będzie. Jakieś 2,5 roku.

Dlaczego skończył się Twój ostatni związek?

Mój ostatni związek skończył, ponieważ w końcu powiedziałam dość i tupnęłam nogą. Świat się zatrząsł w posadach, życie wywróciło do góry nogami i oto jestem tu gdzie jestem.

Lepiej żyć w parze czy samemu? Co myślisz?

Zdecydowanie w parze. Oba stany mają swoje uroki, ale fajny partner to skarb.

Czy widzisz jakieś pozytywy bycia singielką?

Oczywiście. Swoboda w podejmowaniu decyzji, czas na to aby pomyśleć o sobie. Myślę, że między innymi ten stan pozwolił mi zupełnie odmienić moją karierę zawodową.

Świadome i mądre kobiety chcą żyć ze świadomymi i mądrymi mężczyznami. Czy myślisz, że fajni i wolni panowie jeszcze istnieją?

Mam taką nadzieję.

Czy wierzysz w prawdziwą miłość?

No cóż serce mówi: „Oczywiście! Tak! Endorfiny! Motyle w brzuchu!”, a rozum na to: „Wolnego, wolnego…” Ot taka mała wojenka 😀

Ślub czy związek partnerski, dzieci – co o tym myślisz?

Jeżeli chodzi o „rodzaj” związku to jestem bardzo elastyczna. Najważniejsze żebyśmy potrafili stworzyć prawdziwą, fajną relację opartą na zaufaniu, szczerości i uczuciu. Natomiast dzieci to trudniejszy temat, ale kolejne dziecko raczej nie wchodzi w grę.

Jaki mężczyzna skradłby Twoje serce?

Inteligentny, z sarkastycznym poczuciem humoru taki, z którym można pogadać na każdy temat, ale też leżeć, nic nie mówić i podziwiać obłoki.

Jakich mężczyzn unikasz?

Nie lubię mężczyzn wulgarnych, prymitywnych. Odstręcza mnie też ktoś kto jest zazdrosny, leniwy i nie posiada własnego zdania.

Co robisz na co dzień?

Testuję, czyli szukam dziury w całym 😉

Czy masz czas na życie towarzyskie?

Czasami wymaga to nieco gimnastyki, ale znajduję czas na życie towarzyskie.

Jak sobie radzisz z samotnym macierzyństwem?

Jak na razie wszyscy żyjemy i obyło się bez większych uszczerbków na zdrowiu 😀

Jak lubisz spędzać wolny czas?

Lubię spacery, lubię spędzać czas na świeżym powietrzu. Lubię spotykać się z przyjaciółmi, wypić dobrą kawę. Kiedy mogę uciekam w góry albo na Roztocze.

Co sprawia Ci radość w życiu?

Proste rzeczy. Pyszne lody, chwila słodkiego lenistwa, rozgwieżdżone niebo nocą. Uwielbiam najróżniejsze ciekawostki, odkrywanie nowych rzeczy. Sport czy też szeroko rozumiana aktywność fizyczna daje mi kopa (chodź tutaj mam lepsze i gorsze okresy, które się przeplatają). Poza tym uwielbiam zapach drewna i widok łąki.

Jakiej muzyki słuchasz?

Zdecydowanie muzyka spoza mainstreamu. Alternatywa, rock to najczęściej. Moje relacje z muzyką zdecydowanie odmienił streaming. Jakoś nigdy nie było mi po drodze z płytami czy kasetami…

Jakie filmy lubisz oglądać?

Filmy to nie jest moja największa miłość, ale znajduję od czasu do czasu coś dla siebie.

Czy lubisz czytać książki?

Tak! Ostatnimi czasami zdecydowanie częściej są to audiobooki niż klasyczne papierowe wersje. To jeden z moich ulubionych sposobów na odkrywania świata, stawianie sobie kolejnych pytań i znajdowania odpowiedzi na nie.

Czy polecasz innym Zniebaciniespadnie? 😉

Ależ oczywiście, że tak!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *