Zniebaciniespadnie.pl łączy siły z aplikacją Everytap!

Łączymy siły z aplikacją Everytap aby skuteczniej łączyć ludzi kochających dobrą kuchnię. Wszystko po to, aby samotni foodies mogli cieszyć się kulinarnymi doznaniami podwójnie.

Everytap to aplikacja umożliwiająca sprawdzanie dwukrotnie większej ilości nowych lokali gastronomicznych przy tej samej zasobności portfela.

Jak działa Everytap? 

W aplikacji znajdziesz najlepsze restauracje, w których zarezerwujesz stolik ze zniżką 50% na wszystkie dania z karty, poza godzinami szczytu. Każda restauracja udostępnia jedną rezerwację dziennie, a opłata rezerwacyjna wynosi 10 zł za stolik dla 2-4 osób.

W połączeniu Everytap i zniebaciniespadnie.pl będą jeszcze skuteczniej otwierać ludzi na nowe odkrycia kulinarne, eliminując problem samotnych kolacji, które choć mają swoich zwolenników, nie każdemu odpowiadają. Po co samodzielnie korzystać ze zniżki, skoro można się nią podzielić z innym foodie, a realizując wspólną miłość do jedzenia być może odnaleźć tę romantyczną? 

Nowo nawiązana współpraca ma polegać na uruchomieniu działalności Everytap w Lublinie i rozszerzeniu grona naszych użytkowników na Trójmiasto. Od września w Lublinie będziecie mogli dokonywać rezerwacji poza godzinami szczytu z 50% zniżką na dania z karty w danym miejscu, a mieszkańcy Trójmiasta będą mogli wykorzystywać dostępne w aplikacji Everytap rezerwacje do realizacji spotkań umówionych na zniebaciniespadnie.pl i być może znaleźć swoją drugą połówkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *