Poznajcie twarze Zniebaciniespadnie.pl! Rozpoczynamy cykl #złoteMYśli

Ostatnio wpadła mi w ręce książka „50 twarzy Tindera”. Mieszane mam uczucia co do jej odbioru. Sama korzystałam kiedyś z Tindera, albo raczej przeglądałam. Nie lubię wirtualnej komunikacji, toteż rzadko moje rozmowy przekładały się na spotkania z innymi użytkownikami. Niemniej otwartość Autorki do wchodzenia w różne relacje robi ogromne wrażenie. Poza tym książka utwierdziła mnie w przekonaniu, że Tinderowcom zależy głównie na luźnej, przelotnej znajomości.

Stworzyłam Zniebaciniespadnie.pl, bo brakowało mi czegoś pomiędzy Tinderem a Sympatią. Portalu, który skupia fajne i wolne osoby oczekujące czegoś więcej niż tylko przelotnej znajomości.

Myślę, że mi się to udało. Fajnych i wolnych użytkowników Zniebaciniespadnie.pl jest coraz więcej!

Zniebacinicespadnie.pl to społeczność osób, która funkcjonuje także poza wirtualnym światem. Spotykamy się, spędzamy wspólnie wolny czas, nawiązujemy nowe znajomości, przyjaźnie.

Zaczęło się od spotkań przySTOLE, a także od wspólnych wyjazdów. Uczestnicząc we wszystkich wydarzeniach poznałam osobiście wielu singli i mogę śmiało powiedzieć, że większość z nich to fantastyczne i wartościowe osoby.

Inspirując się przeczytaną książką chciałabym przedstawić Wam kilka z tych osób, kilka twarzy Zniebaciniespadnie.pl. Rozpoczynam cykl #złoteMYśli! Chcę Wam pokazać, że naprawdę fajne i wolne osoby jeszcze istnieją! Tylko czasami mamy problem, żeby spotkać je na swojej drodze. Mam nadzieję, że Wam w tym pomogę.

Ewelina

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *